........................................
geologia inżynierska, geotechnika, hydrogeologia, ochrona środowiska
........................................
PRO GEO
Grzegorz Stąporek
33-300 Nowy Sącz
ul. Głowackiego 34A
NIP:734-192-43-87
........................................
Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Nowy Targ, Zakopane, Kraków, Jasło, Krosno, Rzeszów, Myślenice, Brzesko, Bochnia, Chrzanów, Dąbrowa, Olkusz, Proszowice, Miechów, Wieliczka
.......................................
e-mail:
progeo@progeo.pl

tel.:
604-45-87-33
018 441-33-45

....
progeo@progeo.pl
wrzesień 2002
geotechnika

Nasza firma od czasu wejścia stosownych przepisów, a więc od 1997 roku, wykonuje dokumentacje geotechniczne pod mniejsze obiekty, takie jak jednokondygnacyjne budynki przemysłowe o niewielkiej powierzchni, budynki mieszkalne, sieci gazowe, wodociągowe, kanalizacyjne, zabezpieczenia brzegów rzek i inne. Popyt na opracowania tego typu wciąż rośnie i coraz więcej projektantów i inwestorów zwraca się do nas z prośbą o wykonanie usługi tego typu. Koszt wykonania dokumentacji geotechnicznej jest znacznie mniejszy niż w przypadku dokumentacji geologiczno i nżynierskiej. Zwykle nie wymusza ona wykonywania szerokich i kosztownych badań terenowych i laboratoryjnych gruntu. Również czas wykonania dokumentacji geotechnicznej jest krótki, nie wymaga ona bowiem uprzedniego zatwierdzenia projektu prac geologicznych.

Dla małych, jednokondygnacyjnych budynków (np. domków jednorodzinnych) wykonujemy Oceny geotechnicznych warunków posadowienia obiektu w formie krótkich opracowań, za absurdalnie niskie pieniądze.