........................................
geologia inżynierska, geotechnika, hydrogeologia, ochrona środowiska
........................................
PRO GEO
Grzegorz Stąporek
33-300 Nowy Sącz
ul. Głowackiego 34A
NIP:734-192-43-87
........................................
Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Nowy Targ, Zakopane, Kraków, Jasło, Krosno, Rzeszów, Myślenice, Brzesko, Bochnia, Chrzanów, Dąbrowa, Olkusz, Proszowice, Miechów, Wieliczka
.......................................
e-mail:
progeo@progeo.pl

tel.:
604-45-87-33
018 441-33-45

....
progeo@progeo.pl
wrzesień 2002
o firmie

Firma ProGeo posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w działalności w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii i ochrony środowiska. W tym czasie, na terenie całej Polski wykonaliśmy ponad 3 000 różnego rodzaju opracowań - dokumentacji, opinii, operatów, ocen i innych. Posiadamy laboratorium do badań gruntów oraz sprzęt techniczny do badań polowych i wierceń. Pracownicy naszej firmy - absolwenci Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiadają ministerialne uprawnienia pozwalające na wykonywanie zawodu i wzięcie pełnej odpowiedzialności za właściwe wykonanie opracowań.

Siedziba firmy mieści się w Nowym Sączu. Niezwykle skomplikowane warunki geologiczno-inżynierskie i hydrogeologiczne terenów górskich pozwoliły nam na obycie się z najtrudniejszymi zadaniami, jakie można przedstawić firmie o naszym profilu.

Ponadto w trakcie wielu lat pracy, firma nasza wykonała własne oprogramowanie do interpretacji i opracowywania i obróbki danych z badań geologicznych i hydrogeologicznych, co niezwykle przyśpiesza prace oraz wpływa na czytelność i estetykę naszych opracowań. Z naszych usług korzystają oprócz wielkich koncernów również małe firmy, indywidualni inwestorzy oraz wyższe uczelnie i ośrodki naukowe.

W celu uzyskania dokładnych informacji o zakresie działalności firmy, prosimy o kontakt.